wtorek, 13 lutego 2018

Edunews.pl skończył 10 lat

Narodził się 13 lutego, dokładnie dziesięć lat temu. Jako dziesięciolatek ma się dziś całkiem dobrze i stara się być na tyle aktywnym, aby pozostać zauważonym w wielu szkołach i na uczelniach… Bardzo ceni sobie swoją niezależność i równowagę, której tak często brakuje w dyskusji o polskiej edukacji (i nie tylko w edukacji). Dostrzega, że w otaczającym świecie edukacji jest bardzo dużo dobrych wiadomości i nie straszy złymi (jak duże i bardzo duże media). Na pewno ma wielu sympatyków i przyjaciół, zwłaszcza wśród nauczycieli...
Edunews.pl is one of the largest Polish educational websites focusing on modernisation of the education system and promoting of wise, modern approaches to learning and teaching that involve variety of ICT tools and pedagogical methods. In February 2018 it was 10 years old.

Edunews.pl założyłem w konkretnym celu - upowszechniania informacji o nowoczesnej i mądrej edukacji. Ale zawsze, od samego początku, najważniejszy był dla redakcji jeden cel: wspieranie nauczycieli w ich rozwoju zawodowym, pogłębianie wiedzy na temat nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, wzmacnianie kompetencji dydaktycznych. Tę misję realizujemy od 10 lat i mamy nadzieję, że będą Państwo z nami w kolejnych latach.

Stawiamy na wymianę myśli i inspiracje. Nie gonimy za informacją. Nie jesteśmy portalem informacyjnym ani słupem ogłoszeniowym dla edukacji. I nim nie będziemy. Staramy się być medium opiniotwórczym, niezależnym i wyważonym. W tym dniu szczególne podziękowania należą się wszystkim osobom, redaktorom (w szczególności wszystkim członkom e-Redakcji), publicystom, autorom, którzy pisali do portalu lub umożliwiali tu publikację swoich przemyśleń. Bez nich nie byłoby tak wielu cennych wypowiedzi o polskiej i światowej edukacji, które pojawiały się na internetowych łamach portalu

Zapraszam do częstych odwiedzin portalu i do pobrania aplikacji Edunews.pl na telefony z systemami Android oraz iOS.

***

Firmy i instytucje sektora edukacyjnego i kulturalnego zachęcam do skorzystania z oferty reklamowej Edunews.pl - mamy szerokie dotarcie do szkół w całym kraju. Portal utrzymuje się wyłącznie z reklam i działań promocyjnych, więc prosimy o kolejne zlecenia :-) 

Ofertę reklamową można znaleźć pod linkiem: https://edunews.pl/images/pdf/edunews-cennik-2019.pdf.

***

Edunews.pl offers opportunity to reach Polish schools, teachers and students across the whole country - we have a good set of tools that could support distribution of information and/or invitations to various projects or applications. Feel free to start cooperation, further ads and promotion opportunities you could find here: https://edunews.pl/images/pdf/edunews-cennik-2019.pdf.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza