piątek, 4 lipca 2014

Inspirujemy już po raz drugi

„INSPIR@CJE 2014 – Jak uczynić polską szkołę jeszcze lepszą“. Już po raz drugi miałem przyjemność organizować i prowadzić jedną z największych konferencji edukacyjnych w Polsce, która jest niepowtarzalnym spotkaniem edukacyjnych innowatorów, eduzmieniaczy i superbelfrów. Podczas dwudniowej konferencji (3-4.07.2014) na scenie wystąpiło ponad 30 prelegentów i prelegentek ze szkół i instytucji edukacyjnych.

Wyróżnikiem i głównymi bohaterami tej konferencji są właśnie eksperci, którzy zabierają na niej głos i inspirują do zmiany, działania – są to niemal wyłącznie osoby, które na co dzień pracują w szkołach lub organizacjach edukacyjnych i zajmują się praktyczną stroną edukacji. Koncentrują się na zagadnieniach praktycznych związanych z szeroko rozumianą działalnością dydaktyczną szkoły, pokazując innym, że nie trzeba czekać na zmiany w szkole, można je zacząć wprowadzać samemu, krok po kroku.



Wystąpienia z konferencji można obejrzeć w Edunews.pl, zapraszam także do lektury podsumowania przygotowanego przez redakcję Głosu Nauczycielskiego, patrona medialnego konferencji.

Gościem specjalnym konferencji była minister edukacji narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska:



Organizatorami konferencji INSPIR@CJE 2014 byli: Edunews.pl, Think Global sp. z o.o., Fundacja Think! oraz grupa Superbelfrzy RP jako partner merytoryczny. Partnerzy wydarzenia: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz firmy RCS, VULCAN, Young Digital Planet, Learnetic. Patronat nad wydarzeniem objęły Gazeta Wyborcza, radio TOK FM i Głos Nauczycielski.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz